اگر می خواهید از خدمات سامانه تهران من استفاده کنید و از این خدمات مستفیض شوید، باید به فکر ثبت نام در سامانه تهران من باشید. ثبت نام در این سامانه کار خیلی سختی نیست و با اندکی صبر و حوصله انجام می شود. برای ثبت نام در سامانه تهران من پس از ورود به این سایت (My.tehran.ir) در سمت چپ و روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا صفحه ثبت نام برای شما باز شود. در صفحه جدید روی گزینه "شخص حقیقی" کلیک کنید تا به صفحه بعد بروید. اکنون در این صفحه باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. این اطلاعات را بر اساس فیلد های موجود (کد ملی، تاریخ تولد و کد پستی، نام پدر و آدرس ) وارد کنید، کد امنیتی را با دقت تایپ کنید و به مرحله بعدی بروید. در این صفحه باید نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خود، آدرس ایمیل، شماره موبایل، شماره تلفن ثابت و تصویر کارت ملی خود را وارد کنید و وارد مرحله بعد شوید. پس از پر کردن این فیلدها به صفحه بعد بروید و کدی را که به شماره موبایلی که در قسمت قبل وارد کرده اید، پیامک شده است، در فیلد فعال سازی نام کاربری وارد کنید و دکمه ارسال را کلیک کنید.

به این ترتیب ثبت نام در سامانه تهران من تکمیل می شود و با کلیک روی گزینه ورود به سامانه می توانید به طور اختصاصی وارد صفحه کاربری خود شوید. صفحه کاربری نیز از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که برای شما توضیح می دهیم.

ادامه مطلب

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها